• Hakkımızda
  • Kalite Politikası
  • Teknoloji ve İnavasyon
  • Sürdürülebilirlik ve Geliştirme

Sektöründe bir öncü olan Taytech Otomasyon ve Bilişim A.Ş., elektronik kontrol, otomasyon ve veri yönetimi alanında, müşteri deneyimlerinden yola çıkarak tasarımdan üretime kadar tüm faaliyetlerini yürütmektedir. 22 yıllık sektörel deneyimi, dinamik yapısı ve sürekli gelişimi benimsemiş profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir. 4750 m2 üzerine kurulu üretim alanımız ve 860 m2lik ARGE alanımızla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. ISO9001, ISO14001 ve OHSAS18001 standartlarına uygun olarak oluşturduğumuz yönetim sistemimizde sürekli iyileştirme taahhüdünde bulunuyoruz. Çerçeve olarak tanımladığımız politikalarımızı periyodik olarak inceler ve geliştiririz.

Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız başta olmak paydaşların ihtiyaç ve beklentilerinin anlaşılmasını sağlayarak bu doğrultuda faaliyetlerimizi gerçekleştiririz. Deneyimli ve eğitimli kadromuz ile rekabetçi fiyat ve ödeme şartlarında müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak misyonumuzdur. Kalite politikamız için tıklayınız.

Taytech, tüm ürünleri ve hizmetleri ile müşterilerine yüksek kaliteyi ve güvenilirliği sunmayı hedeflemektedir. Her zaman teknik veya ulusal, uluslararası mevzuatları takip ediyor ve müşteri taleplerimize kısa sürede cevap verecek özel ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sunuyoruz. Tecrübeli ve eğitimli kadromuz ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti rekabetçi fiyatlara sunuyor ve bu amaçla kendimizi son teknoloji ve makinelerle sürekli güncelliyoruz. Nitelikli ekip üyelerimiz ihtiyaç duyduğunuzda satış öncesi ve sonrası danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Sürdürülebilirlik daimî olma yeteneği olarak adlandırılabilir. Kaynakların etkin kullanımı, yatırımların yönü, teknolojik gelişmenin yönlendirilmesi ve kurumsal değişimin uyum içinde olduğu ve insan ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılayabilme potansiyelinin hem günümüzde hem de gelecek için korunduğu dengeli bir ortamda değişimin sağlanarak Taytech olarak tüm faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bu kapsamda sürdürülebilirlik unsurlarını; sosyal gelişim, ekonomik büyüme ve çevre koruma dikkate alarak Taytech Yönetim Sistemini oluşturmuş bulunmaktayız. Yalın yönetim felsefesi doğrultusunda tüm süreçleri ve süreçler arasındaki etkileşimleri tanımlayarak, iyileştirmeye açık noktaları geliştirerek verimli ve ölçülebilir bir sistem yapısı oluşturmaktayız.

Whatsapp
Talep
Formu